Uudised (3)Uudiste arhiiv

Kontakt

SAKU PÄEVAKESKUSE TÖÖTAJAD

604 1731, paevakeskus@sakuvald.ee
     
       
Helen Alton juhataja 501 5770;
604 1731     
helen.alton@sakuvald.ee
Barbara Haage sotsiaaltöö spetsialist 512 8137 barbara.haage@sakuvald.ee
  arendus- ja personalispetsialist 5886 6287        
       
  ERIHOOLEKANDETEENUSED 604 1731;
5886 6389 
paevakeskus@sakuvald.ee
Anni Lepik tegevusjuhendaja   anni.lepik@sakuvald.ee
Katrin Oiluk tegevusjuhendaja   katrin.oiluk@sakuvald.ee
  tegevusjuhendaja    
       
  KODUHOOLDUS 604 1731 paevakeskus@sakuvald.ee
Anu Liibek hooldustöötaja   anu.liibek@sakuvald.ee
Valeri Bogatõr hooldustöötaja 512 8602 valeri.bogator@sakuvald.ee
       
  TUGITEGEVUSED    
Kaia Kasemaa perenaine 604 1731 kaia.kasemaa@sakuvald.ee
       
Urmi Sinisaar muusikaringi juhendaja    
       
  TUGIISIKUD LASTELE JA PEREDELE 604 1731 paevakeskus@sakuvald.ee
Kätlin Barz tugiisik peredele    
  tugiisik lapsele    
  tugiisik lapsele    
Laine Seller tugiisik lapsele    
Imbi Klaassen tugiisik lapsele    
Susanne Gretlin Kostla tugiisik lapsele