Teksti suurus A A A

Meie maja personal

Juhatus

Helen Alton

Juhataja

helen.alton@sakuvald.ee

501 5770, 604 1731

Piret Allas

Arendus- ja personalispetsialist

piret.allas@sakuvald.ee

Anu Jalakas

Sotsiaaltöö spetsialist

anu.jalakas@sakuvald.ee

512 8137

Erihoolekandeteenus

Tegevusjuhendaja

Tegevusjuhendaja

Koduhooldus

Anu Liibek

Hooldustöötaja

anu.liibek@sakuvald.ee

Valeri Bogatõr

Hooldustöötaja

valeri.bogator@sakuvald.ee

Tugiteenused

Kaia Kasemaa

Perenaine

kaia.kasemaa@sakuvald.ee

604 1731

Urmi Sinisaar

Muusikaringi juhendaja

Tugiisikud lastele ja peredele

Kätlin Barz

Tugiisik peredele

Laine Seller

Tugiisik lapsele

Imbi Klaassen

Tugiisik lapsele

Susanne Gretlin Kostla

Tugiisik lapsele

Margit Peetson

Tugiisik lapsele

Sale Mantsik

Tugiisik lapsele

Keete Janter

Tegevusjuhendaja

keete.janter@sakuvald.ee

Kirjuta meile!

Sinu ees- ja perekonnanimi*
Sinu e-posti aadress*
Kirja sisu*
Please leave empty: