Teksti suurus A A A

Viimased põnevad uudised

Meie uus arendus- ja personalispetsialist on Piret Allas

15.02.2018 alustas Saku Päevakeskuses arendus- ja personalispetsialistina tööd Piret Allas.

Piret kirjutab endast nii: "Ülikooliõpinguid alustasin Mainori Kõrgkoolis (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor) ärijuhtimise valdkonnas spetsialiseerumisega personalijuhtimisele. Mõni aeg peale lõpetamist asusin ennast täiendama Tallinna Tehnikaülikoolis personalitöö- ja arenduse magistrantuuris, kus tänaseks lahutab mind kraadi omandamisest veel vaid uurimuslik lõputöö. Töötanud olen Riigi Tugiteenuste Keskuses büroojuhina ja Veterinaar- ja Toiduametis personalispetsialistina.

 

Isikuliselt olen avatud suhtleja, inimeste suhtes püüdlik ning abivalmis. Oma töös olen korrektne ning pean kinni tähtaegadest. Mulle meeldib töötada kollektiivis, kus teineteist ja teineteise tööd austatakse ning hinnatakse ning seetõttu püüan ise oma töös alati seda järgida. Inimestes hindan positiivsust, heatahtlikkust, avatus ja muidugi head huumorimeelt. Samas otsin oma töös uusi põnevaid väljakutseid ning usun, et suudan toime tulla igas olukorras.

 

Vaba aega veedan meelsasti lähedastega, jalutan looduses ja tegelen tervisespordiga. Avatud olen ka erinevatele ühisettevõtmistele."

 

Soovime Piretile kiiret sisseelamist Saku Päevakeskuse meeskonnas.