Teksti suurus A A A

Meie maja personal

Juhatus

Helen Alton

Juhataja

helen.alton@sakuvald.ee

501 5770, 604 1731

Piret Allas

Arendus- ja personalispetsialist

piret.allas@sakuvald.ee

Anu Jalakas

Sotsiaaltöö spetsialist

anu.jalakas@sakuvald.ee

512 8137

Erihoolekandeteenus

Maimi Pärn

Tegevusjuhendaja

maimi.parn@sakuvald.ee

Kätlin Barz

Tegevusjuhendaja

katlin.barz@sakuvald.ee

Piia Nugis

Tegevusjuhendaja

piia.nugis@sakuvald.ee

Koduhooldus

Anu Liibek

Hooldustöötaja

anu.liibek@sakuvald.ee

Valeri Bogatõr

Hooldustöötaja

valeri.bogator@sakuvald.ee

Tugiteenused

Kaia Kasemaa

Perenaine

kaia.kasemaa@sakuvald.ee

604 1731

Urmi Sinisaar

Muusikaringi juhendaja

August Soomre

Isiklik abistaja

Kert Kukk

Võimlemisringi juhendaja

Tugiisikud lastele ja peredele

Kätlin Barz

Tugiisik peredele

Tugiisik lapsele

Imbi Klaassen

Tugiisik lapsele

Susanne Gretlin Kostla

Tugiisik lapsele

Margit Peetson

Tugiisik lapsele

Tugiisik lapsele

Kirjuta meile!

Sinu ees- ja perekonnanimi*
Sinu e-posti aadress*
Kirja sisu*
Please leave empty: