Teksti suurus A A A

Viimased põnevad uudised

Saku Päevakeskus külastas Paidet ja tutvus Paide linna sotsiaaltöö korraldusega
 

8. novembril 2018 külastas Saku Päevakeskus koos Saku vallavalitsuse sotsiaalteenistuse juhi Eike Hundiga Paide linna, kus kohtusime regionaalhalduse osakonna Järva talituse juhi Aivo Toomistu, Sotsiaalkindlustusameti spetsialistide ja linnavalitsuse ametnikega, kes andsid ülevaate sotsiaalvaldkonna toimimisest Paide linnas. Alates 01. oktoobrist 2018 osutab kõiki teenuseid Paide linnavalitsus ja MTÜ-d. Meeldiv oli näha, et erinevate ametkondade vahel on suur usaldus ja tahe teha koostööd.

Külastasime MTÜ-d Me hoolime Sinust, kus osutatakse raske ja sügava puudega lapsehoiuteenust ja intellektipuudega inimestele erihoolekandeteenuseid. Evelin Kori tutvustas meile oma tegevusi ja tulevikuplaane.

Tegevusjuhendaja Ülle Palmet tutvustas Eakate Päevakeskuse tegevusi ning saime vaadata imelist sügisnäitust.   Meie üllatuseks oli Aivo Toomistu võtnud kaasa kitarri ning laulis mõned vahvad lood. Leppisime kokku, et koostöö Saku ja Paide vahel kindlasti jätkub.

Päeva lõpetuseks külastasime Paide Muusika- ja Teatrimaja. Tuult neile tiibadesse!

Minge teatrisse! Minge Paide Teatrisse!

Loe rohkem

Otsime oma meeskonda hooldustöötajat /erivajadustega isiku saatjat

Töö sisu:

hooldustöötajana koduteenuse osutamine täisealisele isikule, tagamaks kliendi parim võimalik toimetulek koduses keskkonnas;

erivajadusega isiku saatjana sotsiaaltransporditeenuse raames autos ja bussis järelevalve pakkumine psüühilise erivajadusega isikutele.

 

Kandideeri kindlasti, kui Sul on tahe ja valmisolek teha tööd austades abivajajaid ja järgides kvaliteetse hoolduse põhimõtteid, väärtustad meeskonnatööd, oled empaatiline, hea pingetaluvusega, kohusetundlik ja heade suhtlemisoskustega. On vajalik, et Sa oskad heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas,  oled omandanud vähemalt keskhariduse ning omad kogemust psüühilise erivajadusega isikutega töötamisel.

 

Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime lähemalt tutvustada Saku Päevakeskuse tegemisi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid olla kindel, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd toetava töökeskkonnaga, oleme paindlikud, pakume koolitusvõimalusi ning regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni.

 

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 9. septembriks 2018. a e-posti aadressil piret.allas@sakuvald.ee märgusõnaga „meeskond“.

Sinu küsimustele vastab arendus- ja personalispetsialist Piret Allas, telefon 5886 6287, e-posti aadress piret.allas@sakuvald.ee.

 

Täname kõiki kandideerijad! Intervjuule pääsenutega võtame jooksvalt ühendust.

 

Tööle asumise aeg: kohe, esimesel võimalusel.

Tööaeg: osaline tööaeg, koormusega 0,7

Tööle asumiseks on vajalik: kehtiv tervisetõend, karistusregistri väljavõte.

 

Kuulutusega saad tutvuda ka CVKeskuse kodulehelt.

Loe rohkem

Aprill on südamekuu

Loe rohkem