Teksti suurus A A A

Viimased põnevad uudised

Otsime oma meeskonda hooldustöötajat /erivajadustega isiku saatjat

Töö sisu:

hooldustöötajana koduteenuse osutamine täisealisele isikule, tagamaks kliendi parim võimalik toimetulek koduses keskkonnas;

erivajadusega isiku saatjana sotsiaaltransporditeenuse raames autos ja bussis järelevalve pakkumine psüühilise erivajadusega isikutele.

 

Kandideeri kindlasti, kui Sul on tahe ja valmisolek teha tööd austades abivajajaid ja järgides kvaliteetse hoolduse põhimõtteid, väärtustad meeskonnatööd, oled empaatiline, hea pingetaluvusega, kohusetundlik ja heade suhtlemisoskustega. On vajalik, et Sa oskad heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas,  oled omandanud vähemalt keskhariduse ning omad kogemust psüühilise erivajadusega isikutega töötamisel.

 

Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime lähemalt tutvustada Saku Päevakeskuse tegemisi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid olla kindel, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd toetava töökeskkonnaga, oleme paindlikud, pakume koolitusvõimalusi ning regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni.

 

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 9. septembriks 2018. a e-posti aadressil piret.allas@sakuvald.ee märgusõnaga „meeskond“.

Sinu küsimustele vastab arendus- ja personalispetsialist Piret Allas, telefon 5886 6287, e-posti aadress piret.allas@sakuvald.ee.

 

Täname kõiki kandideerijad! Intervjuule pääsenutega võtame jooksvalt ühendust.

 

Tööle asumise aeg: kohe, esimesel võimalusel.

Tööaeg: osaline tööaeg, koormusega 0,7

Tööle asumiseks on vajalik: kehtiv tervisetõend, karistusregistri väljavõte.

 

Kuulutusega saad tutvuda ka CVKeskuse kodulehelt.

Loe rohkem

Aprill on südamekuu

Loe rohkem